Základní škola a Mateřská škola

příspěvková organizace

Docházka dětí během prázdnin

Od úterý 29.1.2019

si můžete v mateřské škole u p. učitelky Lajbnerové

vyzvednout potvrzení k daním za rok 2018.

 

Žádáme rodiče o vyplnění docházky dětí

o pololetních prázdninách 1.2.2019

o jarních prázdninách 11.3. – 15.3.2019

Vyhodnocení dotazníků zákonných zástupců dětí

Vyhodnocení dotazníků zákonných zástupců dětí

Vyhodnocení dotazníků zákonných zástupců dětí MŠ a nejdůležitější priority pro nejbližší období.  VÁŽENÍ RODIČE,DĚKUJI VÁM MNOHOKRÁT ZA VYPLNĚNÍ DOTAZNÍKŮ, KTERÉ MNĚ POMOHLY ZMAPOVAT KLIMA, VAŠE POTŘEBY A PŘÁNÍ U NÁS V MATEŘSKÉ ŠKOLE. VŠECHNY PŘIPOMÍNKY A INFORMACE JSOU PLNĚ A VÁŽNĚ BRÁNY NA ZŘETEL A POSTUPNĚ BUDEME SPOLEČNĚ PRACOVAT NA JEJICH NAPLNĚNÍ ČI PŘÍPADNÝCH ZMĚNÁCH.Mgr. Radek Behenský, ředitel školy NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PRIORITY PRO NEJBLIŽŠÍ OBDOBÍ:1/ MATEŘSKÁ ŠKOLA BUDE OTEVŘENÝM A VSTŘÍCNÝM PROSTŘEDÍM BEZ URÁŽENÍ A PONIŽOVÁNÍ S OCHOTOU POMOCI, KDE SE BUDE RESPEKTOVAT NÁZOR DRUHÝCH; DĚTI BUDOU NEUSTÁLE POD PEDAGOGICKÝM DOHLEDEM; BUDOU SE VŽDY HLEDAT SPOLEČNÉ MOŽNOSTI A CESTY K...

Únor 2019 v MŠ

Únor 2019 v MŠ

Oslava narozenin 1. třída Děti přivítají svého kamaráda zpěvem „hodně štěstí, zdraví“ a celý den je věnován oslavenci. Oslavenec přinese něco dobrého pro své kamarády a společně si na tom pochutnají. Na přání oslavence se zpívalo a tancovalo na dětské písničky z CD přehrávače.   Oslava narozenin 2. třída Děti svému kamarádovi popřejí podáním ruky a přáním všeho nejlepšího. Oslavenec přinese dětem něco sladkého, na čem si společně pochutnají. Pak nám s vybranými kamarády zahrají pohádku „O veliké řepě“. Valentýnský týden v 1.třídě V 1. třídě se pečou linecká srdíčka, na kterých děti spolupracují s přípravou těsta a poté se střídají u vykrajování....

Leden 2019 v MŠ

Leden 2019 v MŠ

Vyrobili jsme s dětmi korunky, které jsme použili na průvod obcí. Akce PRŮVOD TŘÍ KRÁLŮ - prošli jsme část obce, zazpívali písničku My Tři králové. Počasí bylo deštivé, tak jsme naši akci museli ukončit dříve, než jsme plánovali.  STAVĚNÍ SNĚHULÁKA - konečně nám napadlo trošku sněhu, tak hurá na stavbu sněhuláka. Děti byly natěšené z válení koulí tak jsme se domluvili, že kdo uválí velikou kouli, věnuje ji na sněhuláka. Akce se povedla a radost dětí byla úžasná. KRMENÍ ZVÍŘÁTEK- poprosili jsme rodiče, zda by děti nepřinesly zvířátkům kousek sena, jablka,  mrkev, zrní. Děti toho přinesly tolik, že jsme naplnili tři...

Docházka dětí během prázdnin

Od úterý 29.1.2019 si můžete v mateřské škole u p. učitelky Lajbnerové vyzvednout potvrzení k daním za rok 2018.   Žádáme rodiče o vyplnění docházky dětí o pololetních prázdninách 1.2.2019 o jarních prázdninách 11.3. – 15.3.2019

Prosincové akce v MŠ

Prosincové akce v MŠ

  Oslava narozenin ve 2. třídě s představením pohádky "O veliké řepě". Společné rozbalování vánočních dárků ve 2. třídě. Vánoční slavnost, krátké pásmo vánočních koled a tanečků. Spolupracovali Vávrová I. a Hovorková J.

Mikulášská nadílka v MŠ

Mikulášská nadílka v MŠ

  Dne 5.12.2018 nás navštívili čert,mikuláš a anděl a přinesli s sebou dva plné koše dárečků, které jsme od nich dostali. Mikuláš o nás věděl úplně všechno a my zlobivější jsme museli slíbit, že se polepšíme. Mnozí z nás byli vystrašení, ale nakonec jsme si i s čertem podali ruce a všem zazpívali. Ještě nám paní ředitelka s paní zástupkyní přinesly dvě velké krabice plné balančních pomůcek pro cvičení.  Nadílka stála i za tu kapku strachu, který jsme během ní zažili.  Teď už budeme čekat na příchod Ježíška a těšit se na další dárečky.   Děti z MŠ

Co jsme dělali v MŠ v listopadu

Co jsme dělali v MŠ v listopadu

  Skupina DABA, která se věnovala dětem při sportování. Detektivní pohádka děti vtáhla do děje. Oslava narozenin v 1. i 2. třídě. Svatomartinský průvod obcí. Módní přehlídka ve 2.třídě. Spolupráce Hovorková, Vávrová

Svatý Martin - ne na bílém koni

Svatý Martin - ne na bílém koni

Zase je tu podzim a rozloučení s přírodou si opět nenechal ujít ani Sv. Martin. Zamkli jsme les a posvítili jsme si na cestu lucerničkami. Odpočiň si přírodo ! Svatava Lajbnerová

 • Vyhodnocení dotazníků zákonných zástupců dětí

  Vyhodnocení dotazníků zákonných zástupců dětí

 • Únor 2019 v MŠ

  Únor 2019 v MŠ

 • Leden 2019 v MŠ

  Leden 2019 v MŠ

 • Docházka dětí během prázdnin

 • Prosincové akce v MŠ

  Prosincové akce v MŠ

 • Mikulášská nadílka v MŠ

  Mikulášská nadílka v MŠ

 • Co jsme dělali v MŠ v listopadu

  Co jsme dělali v MŠ v listopadu

 • Svatý Martin - ne na bílém koni

  Svatý Martin - ne na bílém koni

Mateřská škola

Kamýk nad Vltavou 163