Základní škola a Mateřská škola

příspěvková organizace

Únor 2019 v MŠ

Oslava narozenin 1. třída

Děti přivítají svého kamaráda zpěvem „hodně štěstí, zdraví“ a celý den je věnován oslavenci. Oslavenec přinese něco dobrého pro své kamarády a společně si na tom pochutnají. Na přání oslavence se zpívalo a tancovalo na dětské písničky z CD přehrávače.

 

Oslava narozenin 2. třída

Děti svému kamarádovi popřejí podáním ruky a přáním všeho nejlepšího. Oslavenec přinese dětem něco sladkého, na čem si společně pochutnají. Pak nám s vybranými kamarády zahrají pohádku „O veliké řepě“.

Valentýnský týden v 1.třídě

V 1. třídě se pečou linecká srdíčka, na kterých děti spolupracují s přípravou těsta a poté se střídají u vykrajování. Děti jsou velice spokojené a šťastné. Další den připravujeme valentýnky. Děti mají připravené srdíčko, na které si lepí natrhané kousky krepového papíru ve dvou vrstvách. Byly velmi šikovné a moc se jim to povedlo. Do přáníčka si děti obtiskly pusinku a v den sv. Valentýna si vše odnesly pro rodiče domů.

Valentýnská slavnost 2. třída

Děti také připravovaly přáníčka pro rodiče a v den sv. Valentýna si hrály různé soutěživé hry, kde použily balónek ve tvaru srdíčka. Soutěžily ve dvojicích, pokoušely se o přidržení balónku různým způsobem, aby jim nespadl na zem.

Olympijský týden

Děti dostaly diplom za splněné úkoly, které patří k zimním sportům. Povídaly si o disciplínách na olympiádě, co k jaké disciplíně patří. Hrály hry se slovy, slovní hádanky, pohybové hry, tvořily ve výtvarných činnostech.

Učitelky MŠ

Vyhodnocení dotazníků zákonných zástupců dětí

Vyhodnocení dotazníků zákonných zástupců dětí

Vyhodnocení dotazníků zákonných zástupců dětí MŠ a nejdůležitější priority pro nejbližší období.  VÁŽENÍ RODIČE,DĚKUJI VÁM MNOHOKRÁT ZA VYPLNĚNÍ DOTAZNÍKŮ, KTERÉ MNĚ POMOHLY ZMAPOVAT KLIMA, VAŠE POTŘEBY A PŘÁNÍ U NÁS V MATEŘSKÉ ŠKOLE. VŠECHNY PŘIPOMÍNKY A INFORMACE JSOU PLNĚ A VÁŽNĚ BRÁNY NA ZŘETEL A POSTUPNĚ BUDEME SPOLEČNĚ PRACOVAT NA JEJICH NAPLNĚNÍ ČI PŘÍPADNÝCH ZMĚNÁCH.Mgr. Radek Behenský, ředitel školy NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PRIORITY PRO NEJBLIŽŠÍ OBDOBÍ:1/ MATEŘSKÁ ŠKOLA BUDE OTEVŘENÝM A VSTŘÍCNÝM PROSTŘEDÍM BEZ URÁŽENÍ A PONIŽOVÁNÍ S OCHOTOU POMOCI, KDE SE BUDE RESPEKTOVAT NÁZOR DRUHÝCH; DĚTI BUDOU NEUSTÁLE POD PEDAGOGICKÝM DOHLEDEM; BUDOU SE VŽDY HLEDAT SPOLEČNÉ MOŽNOSTI A CESTY K...

Únor 2019 v MŠ

Únor 2019 v MŠ

Oslava narozenin 1. třída Děti přivítají svého kamaráda zpěvem „hodně štěstí, zdraví“ a celý den je věnován oslavenci. Oslavenec přinese něco dobrého pro své kamarády a společně si na tom pochutnají. Na přání oslavence se zpívalo a tancovalo na dětské písničky z CD přehrávače.   Oslava narozenin 2. třída Děti svému kamarádovi popřejí podáním ruky a přáním všeho nejlepšího. Oslavenec přinese dětem něco sladkého, na čem si společně pochutnají. Pak nám s vybranými kamarády zahrají pohádku „O veliké řepě“. Valentýnský týden v 1.třídě V 1. třídě se pečou linecká srdíčka, na kterých děti spolupracují s přípravou těsta a poté se střídají u vykrajování....

Leden 2019 v MŠ

Leden 2019 v MŠ

Vyrobili jsme s dětmi korunky, které jsme použili na průvod obcí. Akce PRŮVOD TŘÍ KRÁLŮ - prošli jsme část obce, zazpívali písničku My Tři králové. Počasí bylo deštivé, tak jsme naši akci museli ukončit dříve, než jsme plánovali.  STAVĚNÍ SNĚHULÁKA - konečně nám napadlo trošku sněhu, tak hurá na stavbu sněhuláka. Děti byly natěšené z válení koulí tak jsme se domluvili, že kdo uválí velikou kouli, věnuje ji na sněhuláka. Akce se povedla a radost dětí byla úžasná. KRMENÍ ZVÍŘÁTEK- poprosili jsme rodiče, zda by děti nepřinesly zvířátkům kousek sena, jablka,  mrkev, zrní. Děti toho přinesly tolik, že jsme naplnili tři...

Docházka dětí během prázdnin

Od úterý 29.1.2019 si můžete v mateřské škole u p. učitelky Lajbnerové vyzvednout potvrzení k daním za rok 2018.   Žádáme rodiče o vyplnění docházky dětí o pololetních prázdninách 1.2.2019 o jarních prázdninách 11.3. – 15.3.2019

Prosincové akce v MŠ

Prosincové akce v MŠ

  Oslava narozenin ve 2. třídě s představením pohádky "O veliké řepě". Společné rozbalování vánočních dárků ve 2. třídě. Vánoční slavnost, krátké pásmo vánočních koled a tanečků. Spolupracovali Vávrová I. a Hovorková J.

Mikulášská nadílka v MŠ

Mikulášská nadílka v MŠ

  Dne 5.12.2018 nás navštívili čert,mikuláš a anděl a přinesli s sebou dva plné koše dárečků, které jsme od nich dostali. Mikuláš o nás věděl úplně všechno a my zlobivější jsme museli slíbit, že se polepšíme. Mnozí z nás byli vystrašení, ale nakonec jsme si i s čertem podali ruce a všem zazpívali. Ještě nám paní ředitelka s paní zástupkyní přinesly dvě velké krabice plné balančních pomůcek pro cvičení.  Nadílka stála i za tu kapku strachu, který jsme během ní zažili.  Teď už budeme čekat na příchod Ježíška a těšit se na další dárečky.   Děti z MŠ

Co jsme dělali v MŠ v listopadu

Co jsme dělali v MŠ v listopadu

  Skupina DABA, která se věnovala dětem při sportování. Detektivní pohádka děti vtáhla do děje. Oslava narozenin v 1. i 2. třídě. Svatomartinský průvod obcí. Módní přehlídka ve 2.třídě. Spolupráce Hovorková, Vávrová

Svatý Martin - ne na bílém koni

Svatý Martin - ne na bílém koni

Zase je tu podzim a rozloučení s přírodou si opět nenechal ujít ani Sv. Martin. Zamkli jsme les a posvítili jsme si na cestu lucerničkami. Odpočiň si přírodo ! Svatava Lajbnerová

 • Vyhodnocení dotazníků zákonných zástupců dětí

  Vyhodnocení dotazníků zákonných zástupců dětí

 • Únor 2019 v MŠ

  Únor 2019 v MŠ

 • Leden 2019 v MŠ

  Leden 2019 v MŠ

 • Docházka dětí během prázdnin

 • Prosincové akce v MŠ

  Prosincové akce v MŠ

 • Mikulášská nadílka v MŠ

  Mikulášská nadílka v MŠ

 • Co jsme dělali v MŠ v listopadu

  Co jsme dělali v MŠ v listopadu

 • Svatý Martin - ne na bílém koni

  Svatý Martin - ne na bílém koni

Mateřská škola

Kamýk nad Vltavou 163