Základní škola a Mateřská škola

příspěvková organizace

Vítáme Vás

Těší nás, že jste zavítali právě k nám.

Fotogalerie

Velikonoční tvořivá dílnička

 

Milí rodiče, srdečně Vás zveme na

Velikonoční

tvořivou dílničku

17.4.2019 od 16:00 v MŠ.

Přijďte si se svými dětmi vyrobit travního panáčka, velikonoční přání,

nebo třeba zápich do květináče.

S sebou stačí dobrá nálada.

 

 

 

Zápis k předškolnímu vzdělávání

   Vážení rodiče, ve čtvrtek 2. května od 13,00 do 17,00 vás srdečně zveme společně s vaším dítětem k zápisu k předškolnímu vzdělávání do naší mateřské školy. S sebou přineste rodný list dítěte, váš občanský průkaz a potvrzení od dětského lékaře, že je vaše dítě schopno zúčastnit se vzdělávání v mateřské škole. Žádost společně s potvrzením pro lékaře najdete na webových stránkách školy pod rubrikou Zápis nebo tyto dokumenty můžete vyzvednout osobně u učitelek v mateřské škole, či u ředitele školy. Žádost je rovněž možno vyplnit až na místě v den zápisu, potvrzení od lékaře vyřiďte před zápisem. V Kamýku nad Vltavou dne 16.04.2019                            Mgr. Radek Behenský, ředitel školy...

Velikonoční tvořivá dílnička

Velikonoční tvořivá dílnička

  Milí rodiče, srdečně Vás zveme na Velikonoční tvořivou dílničku 17.4.2019 od 16:00 v MŠ. Přijďte si se svými dětmi vyrobit travního panáčka, velikonoční přání, nebo třeba zápich do květináče. S sebou stačí dobrá nálada.      

Konec února - začátek března v MŠ

Konec února - začátek března v MŠ

Předškoláci ve škole Děti se byly podívat na hodině matematiky. Prvňáci se ujali svých kamarádů ze školky a ukázali jim, jak to chodí ve škole, jak sedí v lavici a poslouchají paní učitelku. Paní učitelka jim připravila práci na počítačích, aby také děti ze školky mohly být zapojeny. Řemesla Povídali jsme si o různých řemeslech a šli jsme se podívat na paní uklízečku, která nám ukázala, jak se žehlí prádlo, kde se pere prádlo, jak funguje vysávání a děti si to mohly také vyzkoušet. Potom jsme navštívili paní kuchařku. Prohlédli jsme si kuchyni, kde se pro nás připravuje dobré jídlo....

Vyhodnocení dotazníků zákonných zástupců dětí

Vyhodnocení dotazníků zákonných zástupců dětí

Vyhodnocení dotazníků zákonných zástupců dětí MŠ a nejdůležitější priority pro nejbližší období.  VÁŽENÍ RODIČE,DĚKUJI VÁM MNOHOKRÁT ZA VYPLNĚNÍ DOTAZNÍKŮ, KTERÉ MNĚ POMOHLY ZMAPOVAT KLIMA, VAŠE POTŘEBY A PŘÁNÍ U NÁS V MATEŘSKÉ ŠKOLE. VŠECHNY PŘIPOMÍNKY A INFORMACE JSOU PLNĚ A VÁŽNĚ BRÁNY NA ZŘETEL A POSTUPNĚ BUDEME SPOLEČNĚ PRACOVAT NA JEJICH NAPLNĚNÍ ČI PŘÍPADNÝCH ZMĚNÁCH.Mgr. Radek Behenský, ředitel školy NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PRIORITY PRO NEJBLIŽŠÍ OBDOBÍ:1/ MATEŘSKÁ ŠKOLA BUDE OTEVŘENÝM A VSTŘÍCNÝM PROSTŘEDÍM BEZ URÁŽENÍ A PONIŽOVÁNÍ S OCHOTOU POMOCI, KDE SE BUDE RESPEKTOVAT NÁZOR DRUHÝCH; DĚTI BUDOU NEUSTÁLE POD PEDAGOGICKÝM DOHLEDEM; BUDOU SE VŽDY HLEDAT SPOLEČNÉ MOŽNOSTI A CESTY K...

Únor 2019 v MŠ

Únor 2019 v MŠ

Oslava narozenin 1. třída Děti přivítají svého kamaráda zpěvem „hodně štěstí, zdraví“ a celý den je věnován oslavenci. Oslavenec přinese něco dobrého pro své kamarády a společně si na tom pochutnají. Na přání oslavence se zpívalo a tancovalo na dětské písničky z CD přehrávače.   Oslava narozenin 2. třída Děti svému kamarádovi popřejí podáním ruky a přáním všeho nejlepšího. Oslavenec přinese dětem něco sladkého, na čem si společně pochutnají. Pak nám s vybranými kamarády zahrají pohádku „O veliké řepě“. Valentýnský týden v 1.třídě V 1. třídě se pečou linecká srdíčka, na kterých děti spolupracují s přípravou těsta a poté se střídají u vykrajování....

Leden 2019 v MŠ

Leden 2019 v MŠ

Vyrobili jsme s dětmi korunky, které jsme použili na průvod obcí. Akce PRŮVOD TŘÍ KRÁLŮ - prošli jsme část obce, zazpívali písničku My Tři králové. Počasí bylo deštivé, tak jsme naši akci museli ukončit dříve, než jsme plánovali.  STAVĚNÍ SNĚHULÁKA - konečně nám napadlo trošku sněhu, tak hurá na stavbu sněhuláka. Děti byly natěšené z válení koulí tak jsme se domluvili, že kdo uválí velikou kouli, věnuje ji na sněhuláka. Akce se povedla a radost dětí byla úžasná. KRMENÍ ZVÍŘÁTEK- poprosili jsme rodiče, zda by děti nepřinesly zvířátkům kousek sena, jablka,  mrkev, zrní. Děti toho přinesly tolik, že jsme naplnili tři...

Docházka dětí během prázdnin

Od úterý 29.1.2019 si můžete v mateřské škole u p. učitelky Lajbnerové vyzvednout potvrzení k daním za rok 2018.   Žádáme rodiče o vyplnění docházky dětí o pololetních prázdninách 1.2.2019 o jarních prázdninách 11.3. – 15.3.2019

Prosincové akce v MŠ

Prosincové akce v MŠ

  Oslava narozenin ve 2. třídě s představením pohádky "O veliké řepě". Společné rozbalování vánočních dárků ve 2. třídě. Vánoční slavnost, krátké pásmo vánočních koled a tanečků. Spolupracovali Vávrová I. a Hovorková J.

 • Zápis k předškolnímu vzdělávání

 • Velikonoční tvořivá dílnička

  Velikonoční tvořivá dílnička

 • Konec února - začátek března v MŠ

  Konec února - začátek března v MŠ

 • Vyhodnocení dotazníků zákonných zástupců dětí

  Vyhodnocení dotazníků zákonných zástupců dětí

 • Únor 2019 v MŠ

  Únor 2019 v MŠ

 • Leden 2019 v MŠ

  Leden 2019 v MŠ

 • Docházka dětí během prázdnin

 • Prosincové akce v MŠ

  Prosincové akce v MŠ

Mateřská škola

Kamýk nad Vltavou 163